Merhaba Şövalye! WAR-KO Foruma Hoşgeldin.

Forumdan tamamen faydalanmak için lütfen üye olunuz.

veya Kayıt ol
 • War-KO SERVER.!!

  Herkezin Eşit olduğu, item + PUS Ücretsiz vede Kalıcı Uzun Ömürlü PK Server..

  Kopanel Facebook Discord

Arama sonuçlarınız

 1. admin

  Skill Açtırma ve Spell Stone Powder Eşyası

  Oyun içerisindeki görev ile açılan tüm skillerde kullanılacak tek eşya Spell Stone Powder eşyasıdır. Bu eşyayı oyun içerisindeki yaratıklardan elde ettiğiniz Monster Stone ile girmiş olduğunuz haritadaki yaratıklardan düşürdüğünüz takıları kırdırarak elde edebilirsiniz.
 2. admin

  Ronark Land Gate

  Oyun içerisinde Ronark Land haritasında sizleri yürüme zahmetinden kurtaracak Gate bmlümleri ile farklı yerlere ışınlanabilmeniz mümkünüdür. Aynı şekilde Monster Stone haritalarında da bu şekilde direkt olarak Boss yaratığına ışınlanabilirsiniz.
 3. admin

  Hile ve Bug Bildirimi

  Oyun içerisinde bir aktif GM göremediğinizde ekranın sol üst tarafında bulunan Tüy simgesine tıklayarak hile veya bug bildiriminde bulnabilirsiniz.
 4. admin

  Silinen & NPC ye Satılan Itemleri Geri Alma

  Oyun içerisinde yanlışlıkla çöpe atılan(süreli ve sayılabilen itemler sisteme dahil edilmez) eşyalarınızı 24 saat içerisinde geri alabilirsiniz. Bu işlem için inventorynizdeki aşağıda gösterilen butona basmanız yeterli olacaktır.
 5. admin

  Wheel of Fun[Çarkıfelek] Etkinliği

  Oyun içerisinde ekranın en altında bulunan Çarkıfelek simgesine tıklayarak belitilen Cash puanı karşılığında rastgele bir hediye kazanabilirsiniz.
 6. admin

  Power Up Store[PUS]

  Oyun içerisinde karakterinizi geliştirmenize ve daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanıza fırsat sunan bazı eşyaları PUS üzerinden elde edebilirsiniz. PUS içerisinde kullanılan 2 farklı bakiye türü(Cash, TL) bulunmaktadır. TL türündeki bakiyenizi Cash türüne direkt PUS içerisinden dönüşüm...
 7. admin

  Whisper[Private Message] Penceresi

  Oyun içerisinde kişisel konuşma penceresinden konuştuğunuz oyuncuya Party isteği gönderebilir, PUS eşyası hediye edebilir, Belirli bir NPoint karşılığında 1vs1 isteği gönderebilir ya da kişiye ait inventory bilgisini görebilirsiniz.
 8. admin

  Party & Solo Monster Stone

  Oyun içerisinde 3 farklı Solo ve 3 farklı Party Monster Stone eşyası yer almaktadır. Bu Eşyaların renklerine göre içerisinde alabileceğiniz droplar da farklılık göstermektedir. Party Monster Stone haritasına giriş yapabilmek için en az 2 kişiden oluşan bir Partynizin olması gerekir. Monster...
 9. admin

  Daily Quest[Günlük Görevler]

  Oyun içerisinde level ve bulunduğunuz haritaya göre güncellenen görev listesine ekranın en altında yer alan Q harfine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 10. admin

  Monster Drop Bilgisi ve Detaylı Drop Ayarı

  Oyun içerisindki tüm yaratıklara ait drop bilgisini yaratığa tıkladıktan sonra HP bar yanında bulunan sandık simgesine tıklayarak görebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yaratık adı ile arama yapmak için ekranın alt kısmında bulunan sandık iconuna tıklayabilirsiniz. Ekranın altındaki butondan...
 11. admin

  Random Drop Bilgisi

  Oyun içerisindeki bazı etkinliklerde yer alan random dropların neler olduğunu görmek için Random Drop'a ait icon üzerine bir defa tıklamanız yeterli olacaktır.
 12. admin

  Clan Bankası ve Clan Premium

  Oyun içerisinde Clan Premiuma sahip tüm Clanlar U ya basarak Clan Bankasına erişebilirler. Clan Bankasına tüm Clan üyeleri eşya koyabilirken, eşya alma işlemini sadece Clan başkanı yapabilmektedir.
 13. admin

  Chaotic Generator Drop ve Oranları

  Oyun içerisinde etkinliklerden elde ettiğiniz kırdırılabilir eşyaların droplarını ve hangi drobu hangi oran ile elde edebileceğinizi Chaotic Generatorden görebilmektesiniz.
 14. admin

  Item Upgrade Oranları

  Oyun içerisinde Anvil içerisindeki Rate Info butonunu kullanarak anlık güncel Upgrade oranlarını görebilirsiniz.
 15. admin

  Gelişmiş Merchant[Pazar] Sistemi

  Oyun içerisinde yöneticilerin belirlediği minimum miktarda Cash pazarı kurabilmektesiniz. Ayrıca pazarlar arasında gezinirken pazarı açmanıza gerek kalmadan bir eşyanın alış - satış fiyatını görebilmektesiniz. Karakteriniz ile kurduğunuz pazardan bir eşya satıldığında pazardaki eşyalarınız...
 16. admin

  Yenilenen Lottery[Zar] Event

  Lottery Event, etkinlin açıldığında belirlenen süre içerisinde istediğiniz kadar bilet alıp şansınızı arttırabilirsiniz. Etkinlik katılım ücreti Cash, TL, Noah olmak üzere 3 farklı şekilde olabilmektedir. Etkinlik süresi bittiğinde katılımcılar arasından sahip oldukları bilet sayısı oranında...
 17. admin

  Online Yönetici Bilgisi

  Oyun içerisindeki anlık Online yöneticileri ekranın sağ üst köşesindeki menüden görebilmeniz mümkündür.
 18. admin

  Oyun İçi Option Ayarları [F10]

  Oyun içerisinde Option ayarından sunucumuza özel yapılabilecekler; Genie Bölmesini Gösterme & Gizleme Oyuncuları Gösterme & Gizleme Objeleri Gösterme & Gizleme Nova, Heal vs. gibi Fx leri tamamen kapatma & açma Detaylı Loot ayarı yapma Zone Görsel Ayarlarını(Özel Effect ve Gölgelendirme...
 19. admin

  Server Info

  💥 Sürüm v.24xx Light Farm 💥 Level Cap (83 / 10) 💥 Exp [Orta] İtem [Orta] 💥 Master Görevleri [Açık- NPC lerden Spell Stone Powder ile] 💥 Tekrarlı ve günlük Quest (Görev) aktif. 💥 Savaş Haritası 'Ronark Land' dır. 💥 El Morad Castle & Luferson Castle geçiş için 35 level olmalısınız. 💥 Ronark...
 20. admin

  Günlük Event Takvimi ve Ödülleri

  💥 Oyun içerisinde anlık olarak güncellenen event saatlerini ve bu eventlere ait kazanan, kaybeden ya da sıralamanıza göre değişiklik gösteren event ödüllerini karakterinizin HP barının yanında bulunan kum saati iconundan görebilmeniz mümkündür.
Üst